HLN-80H-54A AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 1.5A 81W 5-Pin
Customer rating 5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 62.52
Brand : MEAN WELL
Color : White
Label : MEAN WELL
Manufacturer : MEAN WELL
MaterialType : Metal
PackageDimensions : 1.3227735720
PartNumber : HLN-80H-54A
ProductGroup : Lighting
ProductTypeName : POWER_SUPPLY
Publisher : MEAN WELL
SmallImage_Height : 56
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/310NYPwnLoL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MEAN WELL
Title : HLN-80H-54A AC/DC Power Supply Single-OUT 54V 1.5A 81W 5-Pin