HLN-80H-15B AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 5A 75W 7-Pin
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 62.52
Binding : Misc.
Brand : MEAN WELL
Color : White
Label : MEAN WELL
Manufacturer : MEAN WELL
MaterialType : Metal
PackageDimensions : 1.3227735720
PartNumber : HLN-80H-15B
ProductGroup : Lighting
ProductTypeName : TOOLS
Publisher : MEAN WELL
SmallImage_Height : 50
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31yYRP6RF8L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MEAN WELL
Title : HLN-80H-15B AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 5A 75W 7-Pin