Vestil HT-30-3036 Steel Hydraulic Post Table, 3000 lbs Capacity, 36" Length x 30" Width Platform, 36" - 54" Height Range
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 1729.97
Binding : Misc.
Brand : Vestil
Label : Vestil Manufacturing Co.
Manufacturer : Vestil Manufacturing Co.
MaterialType : Alloy Steel
Model : HT-30-3036
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 400
PackageDimensions : L:48 X W:40 X H:40
PartNumber : HT-30-3036
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : MATERIAL_HANDLING_TRUCK
Publisher : Vestil Manufacturing Co.
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41np2V5EkmL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 60
Studio : Vestil Manufacturing Co.
Title : Vestil HT-30-3036 Steel Hydraulic Post Table, 3000 lbs Capacity, 36" Length x 30" Width Platform, 36" - 54" Height Range