RAB Lighting ENTRA12YW 12W Warm LED 120V to 277V Wall Mount Light, White
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 165.00
Binding : Tools & Home Improvement
Brand : RAB Lighting
Color : White
Label : RAB Lighting
Manufacturer : RAB Lighting
MaterialType : Metal
Model : ENTRA12YW
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 2.6499999999999995
PackageDimensions : L:9.099999990718 X W:6.599999993268 X H:4.49999999541
PartNumber : ENTRA12YW
ProductGroup : Home Improvement
ProductTypeName : LIGHT_FIXTURE
Publisher : RAB Lighting
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31xtuS5T75L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 55
Studio : RAB Lighting
Title : RAB Lighting ENTRA12YW 12W Warm LED 120V to 277V Wall Mount Light, White