S8VK-S48024, DIN Rail Power Supply 480W 24VDC 20A PushIn Terminal
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Personal Computers
Brand : Omn
Label : Omron Corp.
Manufacturer : Omron Corp.
PartNumber : OMRON S8VK-S48024
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : SYSTEM_POWER_DEVICE
Publisher : Omron Corp.
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31M5PJ3veXL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Omron Corp.
Title : S8VK-S48024, DIN Rail Power Supply 480W 24VDC 20A PushIn Terminal