MGS3053R3, Isolated DC/DC Converters 2.64W 4.5-9Vin 3.3V 0.8A SIP Iso
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : COSEL
Label : Cosel
Manufacturer : Cosel
NumberOfItems : 1
PartNumber : MGS3053R3/single
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : TRANSFORMER
Publisher : Cosel
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/117zB2OAkDL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Cosel
Title : MGS3053R3, Isolated DC/DC Converters 2.64W 4.5-9Vin 3.3V 0.8A SIP Iso