FCA200F-24-C, DIN Rail Power Supply, Input: 187-528VAC 265-530DC, Output: 200W 24VDC 8.4A
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 1099.99
Binding : Personal Computers
Brand : COSEL
Color : Grey
Label : COSEL
Manufacturer : COSEL
NumberOfItems : 1
PackageDimensions : 12.99
PartNumber : FCA200F-24-C/single
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : SYSTEM_POWER_DEVICE
Publisher : COSEL
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21DAtlU8dTL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : COSEL
Title : FCA200F-24-C, DIN Rail Power Supply, Input: 187-528VAC 265-530DC, Output: 200W 24VDC 8.4A