YuCo YC-9WRT-1B-24-10 9mm Led Indicator Miniature Pilot Light 24V AC or DC, Blue
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 19.99
Binding : Tools & Home Improvement
Brand : YuCo
Label : YuCo YC-9WRT-1B-24-10 BLUE 9MM LED INDICATOR MINIATURE PILOT LIGHT 24V AC or DC
Manufacturer : YuCo YC-9WRT-1B-24-10 BLUE 9MM LED INDICATOR MINIATURE PILOT LIGHT 24V AC or DC
MaterialType : Plastic
Model : YC-9WRT-1B-24-10
PackageDimensions_Weight : 0.149999999874211410
PackageDimensions : L:5.99999999388 X W:3.199999996736 X H:0.599999999388
PartNumber : YC-9WRT-1B-24-10
ProductGroup : Home Improvement
ProductTypeName : HARDWARE
Publisher : YuCo YC-9WRT-1B-24-10 BLUE 9MM LED INDICATOR MINIATURE PILOT LIGHT 24V AC or DC
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/51OWeJ49pgL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 58
Studio : YuCo YC-9WRT-1B-24-10 BLUE 9MM LED INDICATOR MINIATURE PILOT LIGHT 24V AC or DC
Title : YuCo YC-9WRT-1B-24-10 9mm Led Indicator Miniature Pilot Light 24V AC or DC, Blue