"VCC/CML 2191L1-12V Indicator, Pnl-Mnt; Red LED; Non-Relampable, 12 V, 4.5"" 22 AWG Leads"
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Label : VCC
Manufacturer : VCC
MaterialType : lead
PartNumber : 2191L1-12V
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : VCC
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/018CVU+JmeL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : VCC
Title : "VCC/CML 2191L1-12V Indicator, Pnl-Mnt; Red LED; Non-Relampable, 12 V, 4.5"" 22 AWG Leads"