VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY) 1092C5-28V LED Panel Mount Indicator, Green, 28 V, 12.7 mm, 25 mA, 12 cd
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
Label : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
Manufacturer : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
Model : 1092C5-28V
PartNumber : 1092C5-28V
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
SmallImage_Height : 54
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31+svdpKcjL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
Title : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY) 1092C5-28V LED Panel Mount Indicator, Green, 28 V, 12.7 mm, 25 mA, 12 cd