uxcell AD16-22D/S LED Pilot Light Panel Indicator Lamp 22mm AC 110V 20mA 2pcs Green Red
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Kitchen
Brand : uxcell
Color : Red+Green
Label : uxcell
Manufacturer : uxcell
MaterialType : plastic
Model : a14070200ux0131
PackageDimensions_Weight : 0.0881849048
PackageDimensions : L:5.3937007819 X W:4.9999999949 X H:1.2204724397
PartNumber : a14070200ux0131
ProductGroup : Home Improvement
ProductTypeName : HOME_LIGHTING_ACCESSORY
Publisher : uxcell
Size : AC/DC 110V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41RWz388tNL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : uxcell
Title : uxcell AD16-22D/S LED Pilot Light Panel Indicator Lamp 22mm AC 110V 20mA 2pcs Green Red