Q6F1BXXY12E - LED Panel Mount Indicator, Flush Bezel, Yellow, 12 VDC, 6 mm, 20 mA, 8 mcd, IP67
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Apem
Label : APEM
Manufacturer : APEM
Model : Q6F1BXXY12E
NumberOfItems : 1
PartNumber : Q6F1BXXY12E
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : HARDWARE
Publisher : APEM
Size : 1 Piece
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41qqAduWdqL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : APEM
Title : Q6F1BXXY12E - LED Panel Mount Indicator, Flush Bezel, Yellow, 12 VDC, 6 mm, 20 mA, 8 mcd, IP67