Othmro 380V LED Signal Indicator Dash Light, 22mm/0.121inch Hole Diameter 10pcs AD16-22DS Plastic Shell Red Panel Mount Signal Pilot Dash Directional Lights
Customer rating 4.9 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
AutoPartPosition : right
Brand : Othmro
BulletPoint : 22MM PANEL MOUNT INDICATOR WHITE LED 24V
BulletPoint1 : 【Voltage】- DC 380V ; Light Color: Red ;Shell material: copper chrome plating
BulletPoint2 : 【Opening diameter】- 22mm/0.86 inch
Color : Red 10Pcs 380V
CompatibleWithVehicleType : Vehicle specific
ControlMethod : application
ExternallyAssignedProductIdentifier : 6180551469373
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 784008952355
FinishType : Plastic
Horsepower : 186.4 watts
IncludedComponents : Pilot Device and/or Accessory
ItemDisplayDimensions_Height : 0.3 inches
ItemDisplayDimensions_Length : 10 inches
ItemDisplayDimensions_Width : 6 inches
ItemDisplayWeight : 3 pounds
ItemName : Othmro 380V LED Signal Indicator Dash Light, 22mm/0.121inch Hole Diameter 10pcs AD16-22DS Plastic Shell Red Panel Mount Signal Pilot Dash Directional Lights