OPTIMATION INC GCX3213-120 FULL VOLTAGE., PLASTIC, EXTENDED, IP65, AUTOMATIONDIRECT PUSHBUTTON, OPERATOR: YELLOW, PLASTIC BEZEL, PLASTIC BASE, 30MM, MOMENTARY, 120 VAC/VDC, ROUND, 22MM, (1) N.O. CONTA
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : OPTIMATION INC
Label : AUTOMATION DIRECT
Manufacturer : AUTOMATION DIRECT
MaterialType : Plastic
PartNumber : GCX3213-120
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : AUTOMATION DIRECT
SmallImage_Height : 56
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41EXjKMLWiL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : AUTOMATION DIRECT
Title : OPTIMATION INC GCX3213-120 FULL VOLTAGE., PLASTIC, EXTENDED, IP65, AUTOMATIONDIRECT PUSHBUTTON, OPERATOR: YELLOW, PLASTIC BEZEL, PLASTIC BASE, 30MM, MOMENTARY, 120 VAC/VDC, ROUND, 22MM, (1) N.O. CONTA