IDEC - HW1P-1FQD-G-120V - LED Panel Mount Indicator, Green, 22 mm Pilot Light 120 VAC 10 mA IP65-6pack
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Idec
Color : Green
Label : Idec
Manufacturer : Idec
NumberOfItems : 1
PartNumber : 4004108780
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : HARDWARE_TUBING
Publisher : Idec
SmallImage_Height : 66
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31w-bS8moHS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Idec
Title : IDEC - HW1P-1FQD-G-120V - LED Panel Mount Indicator, Green, 22 mm Pilot Light 120 VAC 10 mA IP65-6pack