CNX722C200120W - LED Panel Mount Indicator, Red, 120 VAC, 22 mm, 8 mA, 550 mcd, IP67
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
Label : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
Manufacturer : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21DpX0-XKLL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 74
Studio : VCC (VISUAL COMMUNICATIONS COMPANY)
Title : CNX722C200120W - LED Panel Mount Indicator, Red, 120 VAC, 22 mm, 8 mA, 550 mcd, IP67