Baomain 10pcs AD16-22D/S31 AC 110V 20mA Energy Saving LED Indicator Light White 22mm
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 13.99
Binding : Tools & Home Improvement
Brand : Baomain
Color : Green,Red
Label : Baomain
Manufacturer : Baomain
MaterialType : tile
Model : AD16-22DS
PackageDimensions_Weight : 0.062500
PackageDimensions : L:2.00 X W:2.00 X H:2.00
PartNumber : AD16-22DS
ProductGroup : Lighting
ProductTypeName : ELECTRIC_LIGHT
Publisher : Baomain
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41qwUPeU-tL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Baomain
Title : Baomain 10pcs AD16-22D/S31 AC 110V 20mA Energy Saving LED Indicator Light White 22mm