AD16-22SM 22mm Flash Signal Light LED Active Buzzer Beep Alarm Indicator (110,16MM yellow)
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Reland Sun
Color : 16MM yellow
Label : RELAND SUN
Manufacturer : RELAND SUN
NumberOfItems : 1
PartNumber : 708310384031
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : LAB_SUPPLY
Publisher : RELAND SUN
Size : 110
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31IOH9XAnTL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : RELAND SUN
Title : AD16-22SM 22mm Flash Signal Light LED Active Buzzer Beep Alarm Indicator (110,16MM yellow)