Aexit 15Pcs TMB12A03 Security & Surveillance 3V Active Buzzer Magnetic Long Continous Beep Tone 12mm Horns & Sirens x 9.5mm
Customer rating 5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Electronics
Brand : Aexit
Color : Black
Label : Aexit
Manufacturer : Aexit
Model : modle
PartNumber : f190412ae166386
ProductGroup : Home Theater
ProductTypeName : TUNER
Publisher : Aexit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/51dOqIDHI-L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Aexit
Title : Aexit 15Pcs TMB12A03 Security & Surveillance 3V Active Buzzer Magnetic Long Continous Beep Tone 12mm Horns & Sirens x 9.5mm