AD16-22SM 22mm Flash Signal Light LED Active Buzzer Beep Alarm Indicator (48V,22MM red)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : RELAND SUN
Color : 22MM red
Label : RELAND SUN
Manufacturer : RELAND SUN
NumberOfItems : 1
PartNumber : 708310384031
ProductGroup : Automotive Parts and Accessories
ProductTypeName : ELECTRIC_LIGHT
Publisher : RELAND SUN
Size : 48V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31HTMZyfpTL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : RELAND SUN
Title : AD16-22SM 22mm Flash Signal Light LED Active Buzzer Beep Alarm Indicator (48V,22MM red)