Anncus 2MBI400N 2MBI400N-060 400A 600V - (Color:)
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Anncus
BulletPoint1 : Color: New
BulletPoint2 : Origin: CN(Origin)
BulletPoint3 : Condition: New
BulletPoint4 : Type: Voltage Regulator
BulletPoint5 : Fill Material: Abrasive Nylon
BulletPoint6 : Overall Length: 2.95 in
Color : New
ItemName : Anncus 2MBI400N 2MBI400N-060 400A 600V - (Color:)