MASSCOOL 60mm ABS Plastic Foam Cooling Fan Filter, Pack of 2 (FG-2P-60MM)
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Free Shipping across India. Powered by BlueDart.
EMI and GST Invoice available.
Product Information
Editorial Review
Masscool FG-2P-60MM 60mm Fan Guard/Grill (2-pack)
Features
1) Masscool FG-2P-60MM 60mm Fan Guard/Grill (2-pack)
2) 60mm Fan Guard/Grill (2-pack), Dimension:60 x 60 x 2mm.
3) Specification: Masscool 60MM Fan Guard/Grill (2-pack),60mm steel chrome finished fan guard ,Fan screws are not included, Fan is not included. Package Contents:2 pcs of 60mm Fan Guard.
Specification
Binding : Personal Computers
Brand : MassCool
EAN : 0320127521852
Label : MASSCOOL
Manufacturer : MASSCOOL
Model : FG-2P-60MM
PackageDimensions_Weight : 0.05 pounds
PackageDimensions : L:4.80 X W:4.00 X H:0.40
ProductGroup : Personal Computer
ProductTypeName : COMPUTER_COOLING_DEVICE
Publisher : MASSCOOL
Studio : MASSCOOL
Title : MASSCOOL 60mm ABS Plastic Foam Cooling Fan Filter, Pack of 2 (FG-2P-60MM)