JK-BD6A24S15P 8S-24S 100A Smart 24V 36V 48V 72V Actively equalizing Support
Customer rating 4.9 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
AgeRangeDescription : adult
Brand : LDHJBNAC
Color : One Color
ExternallyAssignedProductIdentifier : 3830336762399
ItemName : JK-BD6A24S15P 8S-24S 100A Smart 24V 36V 48V 72V Actively equalizing Support
ItemPackageDimensions_Height : 1 centimeters
ItemPackageDimensions_Length : 1 centimeters
ItemPackageDimensions_Width : 1 centimeters
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : audio-component-equalizers
Manufacturer : LDHJBNAC
ModelName : LDHJBNAC
ModelNumber : LDHJBNAC
NumberOfBoxes : 1
NumberOfItems : 1
PartNumber : LDHJBNAC
ProductDescription : JK-BD6A24S15P 8S-24S 100A SMART 24V 36V 48V 72V Actively equalizing support