Aromat K4Y-115V-9 115 VDC Relay (4T)
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Aromat
ItemName : Aromat K4Y-115V-9 115 VDC Relay (4T)
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : electromechanical-relays
Manufacturer : Aromat
NumberOfItems : 1
PartNumber : K4Y-115V-9
ProductDescription : PN: K4Y-115V-9
K4Y115V9
15000 Ohm