ETCR068A Clamp AC Current Sensor with AC 0.0A to 2000A 0.1mA Resolution Line Voltage Below 600V 4.0mm Double Banana Plug CT Size 68mm
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : VTSYIQI
IsAutographed : false
IsMemorabilia : false
Label : VTSYIQI
Manufacturer : VTSYIQI
Model : VTSYIQI
PackageDimensions_Weight : 7.716179170
PackageDimensions : L:17.322834628 X W:10.236220462 X H:4.724409444
PartNumber : VTSYIQI
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRIC_CIRCUIT_TESTING_DEVICE
Publisher : VTSYIQI
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41pDc3QpIyL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 69
Studio : VTSYIQI
Title : ETCR068A Clamp AC Current Sensor with AC 0.0A to 2000A 0.1mA Resolution Line Voltage Below 600V 4.0mm Double Banana Plug CT Size 68mm