UFE1300-96S24C1J 24V Output, 1300W 1U x 5.4" x 10", I2C
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Personal Computers
Brand : AVLIS-CO
Label : AVLIS-CO
Manufacturer : AVLIS-CO
NumberOfItems : 1
PackageDimensions : 0.937500
PartNumber : UFE1300-96S24C1J
ProductGroup : PC Accessory
ProductTypeName : SYSTEM_POWER_DEVICE
Publisher : AVLIS-CO
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31LNI335uWL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : AVLIS-CO
Title : UFE1300-96S24C1J 24V Output, 1300W 1U x 5.4" x 10", I2C