Lizavo TP-128BLK 6" Rustic Matte Black Cabinet Pulls Twist Kitchen Cabinet Handles- 5"(128mm) Hole Centers - 5 Pack
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 24.99
Binding : Tools & Home Improvement
Brand : LIZAVO
Color : Black
Label : Lizavo
Manufacturer : Lizavo
MaterialType : metal
MetalType : Cast Iron
PackageDimensions_Weight : 1.0008986694800001543235834
PackageDimensions : L:7.399999992452 X W:4.099999995818 X H:1.699999998266
PartNumber : lizavotp128blk05
ProductGroup : Home Improvement
ProductTypeName : HARDWARE_HANDLE
Publisher : Lizavo
Size : 6 Inch
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/315i+sSN-TL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Lizavo
Title : Lizavo TP-128BLK 6" Rustic Matte Black Cabinet Pulls Twist Kitchen Cabinet Handles- 5"(128mm) Hole Centers - 5 Pack