Metro RPC13-375 Power Switch
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : METRO
BulletPoint1 : METRO
BulletPoint2 : Rocker Switch
BulletPoint3 : RPC13-375
BulletPoint4 : High Quality
BulletPoint5 : SPST
BulletPoint6 : Mounting hole size: 19 x 13 mm
BulletPoint7 : Mounting depth: 25 mm
BulletPoint8 : For 4.8mm flat connector