American Baking Systems 14M810-20-01 Left Bracket
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : American Baking Systems
BulletPoint : 28" x 24" x 58"- 12 MIL CLEAR HEAVY DUTY VINY 2 ZIPPERS
BulletPoint1 : Genuine OEM replacement part
BulletPoint2 : American Baking Systems parts support their line of commercial baking equipment
BulletPoint3 : Use genuine OEM parts for safety reliability and performance
BulletPoint4 : BPA free
ExternallyAssignedProductIdentifier : 10085404912064
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 0613565002015
ItemName : American Baking Systems 14M810-20-01 Left Bracket
ItemPackageDimensions_Height : 25 inches
ItemPackageDimensions_Length : 8 inches
ItemPackageDimensions_Width : 19 inches
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : commercial-bakeware
Manufacturer : American Baking Systems
Material : Vinyl
ModelNumber : 14M810-20-01
NumberOfItems : 1
PartNumber : 14M810-20-01
ProductSiteLaunchDate : 2017-10-10T08:00:01.000Z
Size : 14" Long