INA ZKLF 50115-2RS Axial Angular Contact Ball Bearings, 50 mm ID, 115 mm OD 34 mm Width
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : INA
Label : INA
Manufacturer : INA
Model : ZKLF50115-2RS
NumberOfItems : 1
PackageDimensions : 5.3792791928
PartNumber : ZKLF50115-2RS
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : HARDWARE_BEARING
Publisher : INA
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41f5h7LT1RL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : INA
Title : INA ZKLF 50115-2RS Axial Angular Contact Ball Bearings, 50 mm ID, 115 mm OD 34 mm Width