Aexit MA25-H8-03 2.6mm-3.6mm Transmission Nylon 8 Holes Cable Gland Joint Connector
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Aexit
BulletPoint1 : Country of Manufacture: CHINA; Material: Nylon, Rubber
BulletPoint2 : Net Weight: 29g; Package Content: 1 x Cable Gland
BulletPoint3 : Model: MA25-H8-03; Main Color: Gray
BulletPoint4 : Cable Range: 3.5mm / 0.14"(Max.); Thread Size: 25mm/1''
BulletPoint5 : Total Size: 37 x 53mm / 1.46" x 2.1"(Max.D*L); Hole Quantity: 8
ItemName : Aexit MA25-H8-03 2.6mm-3.6mm Transmission Nylon 8 Holes Cable Gland Joint Connector